Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1343269
Ikona - strzałka prawaInformacje28853
Ikona - strzałka prawaDane18997
Ikona - strzałka prawaOrganizacja13163
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne19808
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia119853
Ikona - strzałka prawaPrzetargi614187
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia89299
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze13172
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu20133
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu29839
Ikona - strzałka prawaPetycje263
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9304
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5689
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4434
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy3822
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4538
Ikona - strzałka prawaRada gminy11048
Ikona - strzałka prawaWójt gminy13792
Ikona - strzałka prawaSekretarz10654
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9651
Ikona - strzałka prawaKomisje9404
Ikona - strzałka prawaReferaty10760
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10357
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu2914
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1447
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1378
Ikona - strzałka prawaOrgany1550
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1387
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1418
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2466
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1348
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1376
Ikona - strzałka prawaOrgany1631
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1284
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1283
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem2618
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1387
Ikona - strzałka prawaOrgany1369
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1312
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1413
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7024
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7411
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut18535
Ikona - strzałka prawaRegulamin15498
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)26590
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)81234
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)173194
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)17262
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)33629
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)81872
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7584
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami7945
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7295
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10525
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810313
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8880
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026154
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6903
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036088
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046782
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056400
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065884
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076647
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085226
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116643
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126377
Ikona - strzałka prawaBudżet 20137533
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145305
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154265
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163428
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171382
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018164
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8075
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7199
Ikona - strzałka prawaWodociągi7576
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201123498
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201215480
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135066
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji3754
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20149322
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20158231
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20161732
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10962
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze34273
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania15647
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów18502
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru19751
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7009
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8253
Ikona - strzałka prawaArchiwum8906
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6803
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6993
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6588

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-01-18 08:52:29, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)