Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1414888
Ikona - strzałka prawaInformacje32922
Ikona - strzałka prawaDane20062
Ikona - strzałka prawaOrganizacja14058
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne21669
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia127974
Ikona - strzałka prawaPrzetargi692352
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia102508
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze15771
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu22997
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu34816
Ikona - strzałka prawaPetycje865
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9922
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza6140
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4789
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4144
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4908
Ikona - strzałka prawaRada gminy11817
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14726
Ikona - strzałka prawaSekretarz11385
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10363
Ikona - strzałka prawaKomisje10003
Ikona - strzałka prawaReferaty11138
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek11041
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3612
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1775
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1738
Ikona - strzałka prawaOrgany1926
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1741
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1746
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe3035
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1705
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1711
Ikona - strzałka prawaOrgany2030
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1631
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1656
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3334
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1759
Ikona - strzałka prawaOrgany1706
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1619
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1736
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7592
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki8036
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut20122
Ikona - strzałka prawaRegulamin16893
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)32498
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)92885
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)189218
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)23734
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)38052
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)89324
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska8097
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8477
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7407
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie11143
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810602
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie9063
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026498
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036550
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047312
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056916
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066359
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077166
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085718
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117433
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127327
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138701
Ikona - strzałka prawaBudżet 20146271
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155277
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164444
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171991
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018871
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8587
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7663
Ikona - strzałka prawaWodociągi8131
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201127114
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201217751
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135740
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4489
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201411645
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201510688
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20163346
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2017408
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia12015
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze37350
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16410
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów20322
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru22190
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7540
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8828
Ikona - strzałka prawaArchiwum9609
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7381
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7617
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7073

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-08-14 15:26:04, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)