Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1376460
Ikona - strzałka prawaInformacje31417
Ikona - strzałka prawaDane19649
Ikona - strzałka prawaOrganizacja13693
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne20600
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia124066
Ikona - strzałka prawaPrzetargi658022
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia96939
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze14687
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu21884
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu33016
Ikona - strzałka prawaPetycje637
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9737
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5945
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4676
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4033
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4768
Ikona - strzałka prawaRada gminy11546
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14380
Ikona - strzałka prawaSekretarz11142
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10112
Ikona - strzałka prawaKomisje9799
Ikona - strzałka prawaReferaty11036
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10765
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3362
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1669
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1613
Ikona - strzałka prawaOrgany1803
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1620
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1639
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2851
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1586
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1594
Ikona - strzałka prawaOrgany1882
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1506
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1532
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3075
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1620
Ikona - strzałka prawaOrgany1581
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1510
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1623
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7375
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7801
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut19593
Ikona - strzałka prawaRegulamin16104
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)29663
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)88122
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)183029
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)21041
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)36388
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)86497
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7926
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8294
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7364
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10925
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810482
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8993
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026326
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036407
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047106
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056732
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066197
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076977
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085552
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117198
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127013
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138301
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145931
Ikona - strzałka prawaBudżet 20154919
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164078
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171761
Ikona - strzałka prawaBudżet 2018589
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8396
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7502
Ikona - strzałka prawaWodociągi7938
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201125858
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201216909
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135520
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4227
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201410850
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20159727
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20162696
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia11490
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze35843
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16113
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów19488
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru21187
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7348
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8606
Ikona - strzałka prawaArchiwum9328
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7185
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7354
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6903

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-04-24 10:17:01, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)