Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1320878
Ikona - strzałka prawaInformacje27351
Ikona - strzałka prawaDane18706
Ikona - strzałka prawaOrganizacja12943
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne19413
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia117243
Ikona - strzałka prawaPrzetargi585806
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia84355
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze12408
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu19203
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu28331
Ikona - strzałka prawaPetycje97
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9151
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza5512
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4330
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy3721
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości4440
Ikona - strzałka prawaRada gminy10842
Ikona - strzałka prawaWójt gminy13537
Ikona - strzałka prawaSekretarz10446
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9487
Ikona - strzałka prawaKomisje9250
Ikona - strzałka prawaReferaty10550
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek10214
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu2734
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1332
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1288
Ikona - strzałka prawaOrgany1431
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1282
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1194
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe2317
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1257
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1259
Ikona - strzałka prawaOrgany1486
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1203
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1186
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem2420
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1284
Ikona - strzałka prawaOrgany1222
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1220
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1292
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki6898
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki7251
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut17950
Ikona - strzałka prawaRegulamin15099
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)24705
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)77165
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)167809
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)15606
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)32015
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)78925
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska7417
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami7718
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7236
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie10319
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810165
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie8783
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026027
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane6768
Ikona - strzałka prawaBudżet 20035984
Ikona - strzałka prawaBudżet 20046616
Ikona - strzałka prawaBudżet 20056239
Ikona - strzałka prawaBudżet 20065738
Ikona - strzałka prawaBudżet 20076496
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085077
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20116407
Ikona - strzałka prawaBudżet 20126067
Ikona - strzałka prawaBudżet 20137182
Ikona - strzałka prawaBudżet 20145035
Ikona - strzałka prawaBudżet 20153922
Ikona - strzałka prawaBudżet 20163143
Ikona - strzałka prawaBudżet 20171152
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7950
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7040
Ikona - strzałka prawaWodociągi7428
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 200818629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 200921523
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - na koniec kadencji6356
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2010 - początek kadencji14684
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201015140
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201122214
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201214771
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20134810
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji3540
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20148426
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20157418
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20161201
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia10692
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze33394
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania15426
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów18057
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru18897
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu6903
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian8099
Ikona - strzałka prawaArchiwum8662
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6637
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6833
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6463

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-17 14:29:18, zmian dokonał(a): borowie

WCAG 2.0 (Level AA)