Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY BOROWIE

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Borowie

www.borowie.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1438362
Ikona - strzałka prawaInformacje36359
Ikona - strzałka prawaDane20425
Ikona - strzałka prawaOrganizacja14289
Ikona - strzałka prawaKomórki organizacyjne22229
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia131075
Ikona - strzałka prawaPrzetargi715838
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia106882
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Wyborcze16932
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Gminnej Komisji Wyborczej w Borowiu24212
Ikona - strzałka prawaObwieszczenia Okręgowej Komisji Wyborczej Nr 24 w Borowiu
Ikona - strzałka prawaWykonanie budżetu36143
Ikona - strzałka prawaPetycje1038
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10063
Ikona - strzałka prawaDziałalność gospodarcza6280
Ikona - strzałka prawaSprawy mieszkańców4881
Ikona - strzałka prawaKomunikacja, pojazdy4243
Ikona - strzałka prawaGrunty i nieruchomości5003
Ikona - strzałka prawaRada gminy12038
Ikona - strzałka prawaWójt gminy14945
Ikona - strzałka prawaSekretarz11571
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10541
Ikona - strzałka prawaKomisje10207
Ikona - strzałka prawaReferaty11199
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek11208
Ikona - strzałka prawaZespół Oświatowy w Borowiu3792
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1864
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1838
Ikona - strzałka prawaOrgany2044
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1838
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie spraw1846
Ikona - strzałka prawaZespół Szkół w Głoskowe3162
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1794
Ikona - strzałka prawaStruktura organizacyjna1827
Ikona - strzałka prawaOrgany2169
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1725
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1731
Ikona - strzałka prawaPubliczna Szkoła Podstawowa w Iwowem3507
Ikona - strzałka prawaDane teleadresowe1847
Ikona - strzałka prawaOrgany1794
Ikona - strzałka prawaPrawo wewnętrzne1711
Ikona - strzałka prawaPrzyjmowanie i załatwianie spraw1826
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki7719
Ikona - strzałka prawaPozostałe jednostki8191
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaStatut20553
Ikona - strzałka prawaRegulamin17256
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)34645
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)97114
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Gminy V kadencji (2006-2010)194008
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VII kadencji (2014-2018)25426
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy VI kadencji (2010-2014)39384
Ikona - strzałka prawaProtokoły Rady Gminy V kadencji (2006-2010)91304
Ikona - strzałka prawaProgram Rewitalizacji dla Gminy Borowie4
Ikona - strzałka prawaStrategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Borowie na lata 2016-20250
Ikona - strzałka prawaProgram ochrony środowiska8227
Ikona - strzałka prawaPlanu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Borowie0
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki odpadami8612
Ikona - strzałka prawaProgram gospodarki zasobami mieszkaniowymi7431
Ikona - strzałka prawaPlan rozwoju miejscowości Borowie11311
Ikona - strzałka prawaPlanu Odnowy Miejscowości Głosków na lata 2014 - 20210
Ikona - strzałka prawaGminny program opieki nad zabytkami gminy Borowie na lata 2015 – 201810671
Ikona - strzałka prawaRegulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Borowie9089
Ikona - strzałka prawaProgramu usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Borowie na lata 2009 – 20320
Ikona - strzałka prawaStrategia Gminy Borowie na lata 2010 – 202026594
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane
Ikona - strzałka prawaBudżet 20036670
Ikona - strzałka prawaBudżet 20047432
Ikona - strzałka prawaBudżet 20057025
Ikona - strzałka prawaBudżet 20066473
Ikona - strzałka prawaBudżet 20077286
Ikona - strzałka prawaBudżet 20085837
Ikona - strzałka prawaBudżet 20094
Ikona - strzałka prawaBudżet 20102
Ikona - strzałka prawaBudżet 20117662
Ikona - strzałka prawaBudżet 20127566
Ikona - strzałka prawaBudżet 20138996
Ikona - strzałka prawaBudżet 20146528
Ikona - strzałka prawaBudżet 20155511
Ikona - strzałka prawaBudżet 20164703
Ikona - strzałka prawaBudżet 20172139
Ikona - strzałka prawaBudżet 20181073
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8726
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7781
Ikona - strzałka prawaWodociągi8283
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201127982
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201218369
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20135915
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 2014 - początek kadencji4792
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201412465
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 201511804
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20163662
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe 20171153
Ikona - strzałka prawaNabór pracowników
Ikona - strzałka prawaZarządzenia12301
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborze38346
Ikona - strzałka prawaPliki do pobrania16609
Ikona - strzałka prawaLista kandydatów20932
Ikona - strzałka prawaWyniki naboru23136
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7668
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian9107
Ikona - strzałka prawaArchiwum9805
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7529
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7761
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7197

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-10-18 14:10:38, zmian dokonał(a): mgr Krzysztof Wągrodzki

WCAG 2.0 (Level AA)